РФ влаштувала військову провокацію у Вірменії


                РФ влаштувала військову провокацію у Вірменії

17 липня колона з декількох десятків армійських вантажівок російської військової бази в Гюмрі зайшла в село Паник Ширакської області. Про вторгнення повідомляють очевидці та публікують відповідні кадри в мережі, пише Украина Online.

За їхніми даними, російські солдати стріляли з автоматів і влаштовували вибухи, що викликало обурення місцевих жителів.

Місцеві повідомили, що військові поводилися дивно, адже стріляли не на на полігоні, а прямо в селі.

“До трьох десятків солдатів перекрили дорогу села, зупинили свою колону, і такі звуки, постріли! Добре, що патрони були небойові. Весь народ відразу вибіг з будинків після цих звуків, навіть є діти, які втратили свідомість. Образливо те, що нікого не попередили, що на території вашої громади будемо проводити навчання. Якщо хтось із Вірменії в Російській Федерації зробить таке, в громаді хоча б з одним будинком, то роздули б трагедію! Добре, зрозуміли, що військова база, спасибі, захищають, але не повинні приходити і влаштовувати бойові дії а території села!” – повідомив глава сільської адміністрації Вардан Макеян.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Росія може задіяти морські сили в Азовському морі для ескалації конфлікту на сході України. Екс-боєць батальйону «Донбас» Олександр Пєчніков заявив, що він постійно чекає загострення ситуації на Донбасі з боку РФ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *