Дитина розбила скульптуру за $132 тисячі. Цю суму вимагають з батьків

  7

  
        Дитина розбила скульптуру за $132 тисячі. Цю суму вимагають з батьків

  Від батьків 5-річного хлопчика з Канзасу вимагають $132 тисячі після того, як їх син розбив скульптуру на виставці у місцевому громадському центрі, пише Украина Online.

  На відео з камер відеоспостережень видно, як маленький хлопчик дотягнувся до скульптури «Aphrodite di Kansas City», і вона падає.

  Кількома днями пізніше родина отримала лист зі страхової компанії, яка вимагає $132 тисячі, пояснюючи це тим, що скульптура пошкоджена і не підлягає ремонту.

  «Ви маєте наглядати за неповнолітньою дитиною… те, що ви не змогли проконтролювати її, можна вважати недбалістю«, – йшлося у листі.

  Мама хлопчика Сара Гудман розповіла ABC News, що була здивована та більше того – ображена тим, що її назвали недбалою.

  «Вони розглядали це як злочин», – сказала жінка.

  Водночас скульптор Білл Ліонс розповів, що створення цього твору мистецтва зайняло у нього два роки життя. Більше того, Білл виставив скульптуру на продаж за $132 тисячі.

  Білл самостійно оглянув своє творіння і сказав, що у не має ані можливості, ані бажання ремонтувати його.

  У поліції повідомили, що скульптура була закріплена на п’єдесталі і до неї можна було торкатися.

  Як повідомляють організатори виставки, на цьому п’єдесталі і раніше стояли скульптури, але такий випадок трапився вперше.

  Втім, Гудман переконана, що скульптуру треба було закріпити краще.

  Вона також заперечує, що у той момент за дитиною ніхто не слідкував. За її словами, вони просто не потрапили у кадри камери відеоспостереження.

  «Ніхто не міг і подумати, що коли ти приходиш у місце, куди запрошені діти, ти маєш турбуватися про те, щоб скульптура за $132 тисячі не впала на твою дитину, – каже Гудман.

  Він не навмисно зламав скульптуру. Вона впала на нього. І це небезпечно».

  Виплачувати компенсацію Сара Гудман відмовляється.

  Міська влада, яка є організатором виставки, висловила надію на те, що страхова компанія і Гудман все ж домовляться про погашення необхідної суми.


  Загрузка...

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ