Нові ціни на проїзд в Києві: Павловський розповів, як захищаються громадяни на Заході

 Нові ціни на проїзд в Києві: Павловський розповів, як захищаються громадяни на Заході

Психологія влади така: якщо вона бачить, що люди мовчать, значить, можна і далі підвищувати тарифи та ціни. Про це в ексклюзивному коментарі інтернет-виданню Новости Украины – From-UA розповів експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

За словами нашого співрозмовника, рішення підняти ціни на проїзд в Києві в метро і в комунальному транспорті було схвалено київською владою кулуарно та не погоджено з громадськістю.

«Навіть не дали можливість депутатам обговорити це питання повноцінно. На сесії Кличко і його “пасіпаки” прийняли рішення адміністративно-вольовим характером всупереч громадськості міста, хоча це буде стосуватися кожного киянина і вдарить по кишені кожної родини», — констатує експерт.

«Останнім часом ми часто спостерігаємо дуже пасивну, інфантильну реакцію киян, які чи не вміють, чи не хочуть захищати свої власні інтереси, інтереси добробуту своїх родин, тому що це не просто підвищення цін на проїзд на 10-20%. Відбулось фактично підвищення вдвічі в усіх видах комунального транспорту, тобто на 100%. В західних країнах якщо подібне відбувається і хочуть підвищити на 5%, то виходять десятки тисяч на вулиці і не дають це зробити, але робиться якісь компроміс з владою, що це поступово робиться, з компенсацією тощо», — додає політик.

Павловський нагадує, що під час вчорашнього засідання Київради висловити протест прийшло всього декілька сотень людей.

«Що можна сказати киянам? Не бажаєте захищати свої власні інтереси — отримайте підвищення вдвічі і чекайте на наступне підвищення, тому що вже прийнято рішення київською владою підвищити вже в цьому році з осені на 25% ціни на газ, електрику, відповідно, всі комунальні послуги зростуть», — пояснює співрозмовник видання.

«Психологія влади така: якщо вона бачить, що люди мовчать, значить, можна і далі підвищувати. Вони шукають ту межу, за якою буде обурення, і люди нарешті зможуть зрозуміти, що треба навчитись захищати свої права, в тому числі і соціальні», — додає експерт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *